Wisła Tourist Service

notebook (0)
    
Home Page » Attractions in the neighbourhood » Bicycle routes » Międzynarodowa trasa rowerowa Central European Greenways
Rekreacja w Wiśle
Atrakcje w Wiśle
 
 
 

Recommended accommodation

 
 

Worth seeing

 
 

Newsletter

Przystąp do naszego newslettera - otrzymuj świeże informacje z Wisły
E-mail
 
 

Międzynarodowa trasa rowerowa Central European Greenways

category
Bicycle routes,
 
Międzynarodowa trasa rowerowa Central European Greenways
View the photo gallery
 

Wycieczki rowerowe to fantastyczna sprawa, zwłaszcza jeśli możemy poruszać się po specjalnie wytyczonych trasach rowerowych, a takich w Ustroniu i okolicy naprawdę nie brakuje. Poza wspomnianymi trasami typowo rowerowymi, rowerem możemy przemierzać także wytyczone w Ustroniu szlaki spacerowe, które będą doskonałą rozgrzewką przed poważniejszą podróżą na dwóch kółkach. Na szczególną uwagę zasługuje taka trasa jak Międzynarodowa trasa rowerowa Central European Greenways.

Jest to Międzynarodowa trasa rowerowa, która na terenie Ustronia przebiega w całości wzdłuż lewego brzegu Wisły i pokrywa się ona ze szlakami rowerowymi znakowanymi na niebiesko i czerwono. Trasa ta biegnie wyłącznie drogami utwardzonymi lub asfaltowymi, dlatego też nie będziemy potrzebowali typowo górskiego roweru do jej pokonania. Jeśli pojedziemy na północ to za około 31 kilometrów dojedziemy do miejscowości Bielsko-Biała, a dalej do Krakowa (około 202 kilometry). Jeśli zaś pojedziemy na południe to za około 35 kilometrów dojedziemy do Jasnowic. Omawiany szlak jest wyjątkowo dobrze oznakowany bardzo charakterystycznymi zielonymi znaczkami dlatego też istnienie nieduże prawdopodobieństwo, że możemy się na nim zgubić.

comments
 
In the vicinity
 
 
 
 
For a weekend
Conferences, trainings
Integration events
For active people
With family
more »
 

Weather in Wisła

temp.
0 °C
rain 0.0 cm
snow 0.0 cm
wind 0 kmph
  details »
 
 

Statistics


guests online: 3
todays visitors: 36
total visits: 2515828
from: 2012-10-11
generation time: 0.12
 
 

See also


 
© 2007-2020 NaszaWisla.pl
All rights reserved.
Wisła - we present hotels, accommodation, spa, attractions and much more...
Hotelisko.pl