Wisła Tourist Service

notebook (0)
    
Home Page » Attractions in the city » Entertainment parks and centres Wisła » Park Linowy - Przygoda Park Wisła
Rekreacja w Wiśle
Atrakcje w Wiśle
 
 
 

Recommended accommodation

 
 
 
 

Newsletter

Przystąp do naszego newslettera - otrzymuj świeże informacje z Wisły
E-mail
 
 

Park Linowy - Przygoda Park Wisła

address
Przygoda Park Wisła
Kolejowa
Wisła
contact
tel. 660 538 716

category
Entertainment parks and centres,
 
Park Linowy - Przygoda Park Wisła
View the photo gallery
 

Park Linowy Przygoda Park Wisła jest wspaniałą propozycją dla wszystkich, którzy mają ochotę wypoczynek spędzić w sposób aktywny i co ważniejsze, całkowicie bezpieczny. Oferuje on całe mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Liczne trasy powietrzne i przeszkody linowe sprawią, że każdy będzie miał w Parku podniesioną adrenalinę. Cała zabawa jednak odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów.

Przygoda Park organizuje różnego rodzaju imprezy zarówno dla firm (imprezy integracyjne, pikniki rodzinne dla zakładów pracy) jak i dla gości indywidualnych. Dodatkowo Przygoda ark posiada własny, komfortowy obiekt noclegowy z zapleczem gastronomicznym. Pracownicy Przygoda Parku to osoby w pełni przeszkolone, posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie. Park zapewnia swoim klientom wszelką pomoc, obsługę medyczną a także ubezpieczenie OC.

Sam Przygoda Park to wysokościowy system platform oraz przeszkód, które zostały zainstalowane pomiędzy drzewami, na naturalnym terenie. Każdy z uczestników tej wspaniałej zabawy przed wejściem do Parku dostaje w pełni profesjonalny i sprawdzony sprzęt asekuracyjny taki jak kask, rolka, karabinki, uprzęże i lonże. Dodatkowo uczestnicy przechodzą podstawowe szkolenie z zasad korzystania z Parku oraz posługiwania się sprzętem.

Przygoda Park oferuje między innymi kilka ciekawych tras: Trasa żółta:

Wejście na trasę od 115 centymetrów wzrostu, bardzo łatwa trasa przeznaczona dla dzieci, poprowadzona została na niedużej wysokości.

Trasa zielona:

Wejście na trasę od 130 centymetrów wzrostu, trasa przeznaczona dla dzieci i młodzieży, o umiarkowanym stopniu trudności.

Trasa niebieska: Wejście na trasę od 150 centymetrów wzrostu, przeznaczona dla młodzieży i dorosłych, o średnim stopniu trudności.

Trasa czerwona:

Wejście na trasę od 150 centymetrów wzrostu, przeznaczona wyłącznie dla dorosłych, umieszczona jest na dużych wysokościach.

Trasa Kamikaze:

Wejście na trasę od 150 cm wzrostu, trasa ta to ekstremalne zjazdy na linach, najdłuższy zjazd w Polsce, 150 metrów.

Inną bardzo ciekawą propozycją Parku jest jazda fantastycznymi pojazdami takimi jak między innymi jeepy, quady oraz skutery śnieżne. W grę wchodzi zarówno jazda w terenie jak również jazda na specjalnie przygotowanych torach.

Godną uwagi propozycją jest również paintball. Park zapewnia wszelki bardzo profesjonalny sprzęt, posiada także własne poligony leśne w Wiśle i w Ustroniu. Jest to zabawa szczególnie polecana zorganizowanym grupom, firmom zamierzającym zorganizować imprezy integracyjne.

Kolejne propozycje (nie tylko na terenie Przygoda Parku, ale przez Park organizowane) to wspinaczka skalna, różnego rodzaju zabawy wysokościowe na wysokości od 2 do 20 metrów, zorbing (zabawa zespołowa, która polega na wciągnięciu ogromnej dmuchanej kuli przez uczestników w górę toru. Dwie osoby wchodzą do środka kuli i zapinane są specjalnymi pasami, po czym zjeżdżają w dół odpowiednim torem 90 metrów), eksploracja jaskiń (głównie Malinowskiej, Trzy Kopce i Salmopolskiej), loty szybowcem, samolotem, motolotnią, balonem i helikopterem - zawsze z wykwalifikowanym instruktorem, skoki bungee, narty wodne, skoki na spadochronie, rafting (organizowany jest głównie na Słowacji, na specjalnym torze kajakarstwa górskiego, a także na Dunajcu).

Przygoda Park zlokalizowany jest w samym centrum Wisły, przy głównej drodze z Ustronia do Brennej, obok skoczni narciarskiej. Cennik za pojedyncze przejścia:

  • Dzieci do 12 roku życia 25 zł
  • Osoby powyżej 12 roku życia 30 zł
  • Kamikaze (2 przejścia) 25 zł
  • Pakiet Promocyjny czyli 3 trasy + trasa kamikaze (1 przejazd) Dzieci do 12 roku życia 35 zł
  • Osoby powyżej 12 roku życia 40 zł

Czas przebywania na trasach wynosi 1 godzinę i 15 minut. Jest to czas, w którym bez większych problemów można przejść 3 trasy. W cenie biletu znajduje się wypożyczenie sprzętu alpinistycznego, szkolenie instruktażowe i opieka instruktorów.

comments
 
In the vicinity
 
 
 
 
For a weekend
Conferences, trainings
Integration events
For active people
With family
more »
 

Weather in Wisła

temp.
0 °C
rain 0.0 cm
snow 0.0 cm
wind 0 kmph
  details »
 
 

Statistics


guests online: 6
todays visitors: 580
total visits: 2574012
from: 2012-10-11
generation time: 0.12
 
 

See also


 
© 2007-2020 NaszaWisla.pl
All rights reserved.
Wisła - we present hotels, accommodation, spa, attractions and much more...
Hotelisko.pl